Jamel Debbouze

8,5
4 547 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamel Debbouze

Oby szybko spadl bo na takie miejsce nie zasluguje ;]

Milten68

Związane jest to z tym, że otrzymał już, a może dopiero 1000 głosów i dopiero wskoczył w ranking. Kilka dni i spadnie w otchłań.

Milten68

Oby... zajmuje tylko miejsce





pyzza

Popieram ...


...za krótki <br/>
za krótki <br/>za krótki <br/>

Milten68

Dokładnie. Jak taki aktorzyna może być wyżej niż Johnny Depp, Morgan Freeman etc. Zdziwiłem się tym top 5 prawie tak samo jak "Avatarem" na miejscu 7 w Top Świat. Żenada.

Pozdrawiam!

pciolek

Tak ... róbmy wszystko, aby deppuśek był w top10 !!!
A tak na serio, mam w gdzieś ten cały ranking ...

Itachi1993

weźcie lepiej oglądnijcie film "Amelia" Może dostrzegniecie jego niezwykły talent aktorski

5476

Film genialny, ale jego gra aktorska już tak nie powala.

pciolek

jednak się z tobą zgodzę np.: przed Johnnym Depp'em nie powinien być bo Johny gra świetnie, a Jamel dobrze (b.dobrze) bo m.in. ta reka (dół) xdd hahaha

Milten68

zasługuje i to bardzo gra dobrze, tak, że nie dostrzegłam, że nie ma tej prawej ręki.

Milten68

Ale z Was skur#%^%ysyny. "Nie zasługuje". "Nie porownywac z J. Deepem". Ciekawe czy jak Deep stracil wladze w rece tez byłby tak rozchwytywany jak Debbouze.

Obejrzyjcie sobie Angela. Ciekawe czy Deep mialby tyle jaj zagrac samego siebie w depresji,np zrobic powtorke z czasow kiedys cpal jako gowniarz.

wiesus

uważam że Debbouze jest świetnym aktorem i zasługuje na to miejsce, ale depp jest także świetnym aktorem i myślę że dał by radę
Depp w każdym filmie wygląda inaczej i czasem nawet nie idzie go poznać,a debbouze tak świetnie gra że nie widać, że nie ma jednej ręki (chodzi mi o Asterix'a i Obeliksa)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones