PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693871}

Fonzy

6,1 616
ocen
6,1 10 1 616
Fonzy
powrót do forum filmu Fonzy

Najpierw zobaczyłam "Fonzy", w sumie przez przypadek. Film przyjemny, zabawny, słowem- dobrze się go oglądała. Kilka dni później natrafiłam na "Wykapany ojciec" i byłam mocno zdumiona i zdezorientowana. Perfidny plagiat (filmy weszły do kin w prawie tym samym czasie, więc nie wiem, który jest plagiatem)! Bardziej podobał mi się "Fonzy", mniej wulgarny, no i nie trawię Vinca Vaughna. Ale nie rozumiem a) dlaczego plagiat nie został, no nie wiem, nagłośniony i ukarany i b) jeżeli to nie był plagiat, a zamierzony i uzgodniony między dwoma producentami efekt, to po jaką cholerę? Z tego, co wiem, jest jeszcze jeden taki film, ale nie mogę się wypowiedzieć, bo nie oglądałam. Ale sensu w tym za grosz nie widzę.

WeroNikiNiki

Jak już to oba są plagiatami, tyle, ze to zbyt mocne słowo. Obecnie wątpię by ktoś się na plagiat odważył, to by była głupota, łatwiej tak jak w tym przypadku wykupić prawo do pomysłu/ realizacji i stworzyć remake.

WeroNikiNiki

A pierwowzór? Jeszcze kanadyjski "Starbuck" z 2011 r. Ten był świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones